Книжковий Клуб

Screen shot 2015-05-18 at 1.37.12 PM

Єдиний в Україні книжковий клуб для дітей, створений на базі видавництва «Егмонт Україна», відіграє надзвичайно важливу місію – допомагає прищепити дітям любов до читання та урізноманітнити родинне дозвілля. Книжковий клуб Діснея працює в багатьох країнах Європи, а 2007 року він відкрився й в Україні.

Це спільнота любителів мультфільмів, учасники якої щомісяця отримують на свою поштову адресу посилку з яскравою книжечкою за мотивами диснеївських мультфільмів та іграшкою, а також можливість брати участь в ексклюзивних акціях, конкурсах та розіграшах з цінними подарунками.

Мультфільми Дісней – це золота класика, яка вже багато років вчить дітей у всьому світі дружбі, доброті, співчуттю, терпеливості й працьовитості, вірі в свої сили. А книжки за мотивами мультфільмів – найпростіший спосіб зацікавити дитину читанням! В колекції Клубу – 48 книг за мотивами популярних мультфільмів: «Тачки» й «Тачки 2», «ЛіТачки», «Крижане серце», «Рапунцель», «Відважна», «Чіп і Дейл», «Попелюшка», «В пошуках Немо», «Красуня і чудовисько», «Спляча Красуня», «Аладін», «Мулан» та ін.

Дізнатися більше ви можете на сайті Книжкового клубу Діснея: http://club.egmont.ua/

Контакти Книжкового клубу Діснея:

38 (044) 531-35-55

bookclub@egmont.com